Herman Miller Mirra – jakie udogodnienia oferuje pracownikom biurowym?

Od foteli biurowych oczekuje się wiele. Muszą dobrze wyglądać, ale też umożliwiać użytkownikom wielogodzinną pracę. Projektanci wyposażenia biurowego starają się sprostać oczekiwaniom nowoczesnych biznesmenów, oferując interesujące siedziska. Jednym z nich jest Herman Miller Mirra. Czym wyróżnia się to krzesło?

Herman Miller Mirra – cechy szczególne

Każda firma musi spełniać z góry narzucone wymagania dotyczące miejsca pracy. Pracownicy powinni mieć zapewnione optymalne warunki, sprzyjające ich zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Istotny wpływ na produktywność ma bowiem wiele czynników. Należy do nich natężenie światła, panująca temperatura, wysokość biurka oraz odpowiednie podparcie kręgosłupa. Siedzisko musi zapewniać wygodę oraz umożliwiać swobodne zmienianie pozycji. Potrzeba więc fotela, który będzie zarazem uniwersalny, jak i możliwy do personalizacji. Herman Miller oferuje produkt wpisujący się w wysokie standardy korporacji. Fotel biurowy Mirra to dzieło profesjonalistów, którzy obserwują dynamicznie zmieniające się modele pracy. Efektem tego jest siedzisko wyjątkowo elastyczne, które dopasowuje się do użytkownika. Co ważne, pozwala swobodnie się poruszać, umożliwiając dynamiczne zmiany pozycji w ciągu dnia, bez utraty podparcia pleców.

Herman Miller Mirra – dlaczego warto wybrać ten fotel?

Wszyscy wiemy, że wielogodzinne siedzenie przed komputerem może powodować bóle kręgosłupa. Na szczęście da się tego uniknąć, wybierając odpowiednie siedzisko. Właściciele firm powinni poważnie przemyśleć zakup Herman Miller Mirra, ponieważ to fotel stworzony z myślą o potrzebach pracowników biurowych. Do wyboru są dwa warianty, które możesz sprawdzić na stronie https://www.bakata.pl/produkt/herman-miller-mirra-2-chair/. Pierwszy z nich posiada responsywny stelaż oparcia wykonany z połączenia warstwy tkaniny z żyłami polimerowymi. Z kolei drugi nie zawiera żadnych elementów tekstylnych. Jego sporą zaletą jest łatwość w czyszczeniu. Niezależnie od tego, którą z propozycji wybierzesz, fotel zapewni komfort dzięki podparciu odcinka lędźwiowego.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *