Assassin’s Creed Valhalla – premiera już niedługo! Czego możemy się spodziewać?

Assassin’s Creed Valhalla to jedna z najbardziej wyczekiwanych pozycji tego roku. Praktycznie każda odsłona popularnej serii gier cieszy się dużym zainteresowaniem, a to już dwunasta z kolei. Czym tym razem zaskoczy nas producent?

Premiera gry Assassin’s Creed Valhalla zapowiadana jest na końcówkę tego roku. Już teraz można zamówić w przedsprzedaży edycje kolekcjonerskie z figurkami. Jeśli chodzi o samą akcję, to osadzona jest w IX wieku naszej ery, gdzie przywódca (lub przywódczyni) klanu wikingów Eivor wyrusza z Norwegii w poszukiwaniu miejsc do zasiedlenia. Jednak sama gra nie kończy się na dokonywaniu wyborów odnośnie wyglądu naszej osady. Poza zachwycającymi krajobrazami, których tutaj na pewno nie zabraknie, będziemy mieli do czynienia z wrogiem w postaci króla Alfreda Wielkiego z Wessex. Każdy wybór będzie miał wpływ na dalszą fabułę.

Wikingowie znani byli ze swojej brutalności, więc producenci nie mogli pominąć tego faktu. Rozgrywka będzie pełna akcji, rozbudowana i oferująca różnorodne zadania, jak również duży wybór broni. Jedno jest pewne – naprawdę warto czekać!

View this post on Instagram

Leading the charge ? #AssassinsCreedValhalla

A post shared by Ubisoft (@ubisoft) on

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *