Czym charakteryzuje się dobry pad do PC? Przewodnik dla graczy

Klawiatura i myszka to świetny wybór do popularnych strzelanek, gier strategicznych i RPG, ponieważ zapewnia sprawną obsługę, wygodę i precyzję celowania. Jednak, jeśli chodzi o gry sportowe i bijatyki, to tutaj lepiej sprawdzi się gamepad, który umożliwia wygodne wciskanie wielu klawiszy jednocześnie. Jaki pad sprawdzi się najlepiej do PC?

Pierwsze, na co większość zwróci uwagę przy wyborze pada, to jego wielkość, lekkość i ułożenie przycisków. Dobry pad będzie miał wygodną lokalizację przycisków i jego kształt i waga umożliwi komfortowe korzystanie. Bardzo ważne jest także to, w jaki sposób pad łączy się z komputerem – poprzez kabel czy może bezprzewodowo. Jeśli to pierwsza opcja, warto spojrzeć na długość kabla i to, czy nie będzie się plątał i przeszkadzał w rozgrywce. Bezprzewodowy pad powinien mieć spory zasięg działania, co umożliwi korzystanie bez strachu, że nagle coś przestanie działać.

Gamepad musi być kompatybilny z używanym sprzętem i solidnie wykonany – to najistotniejsze przy wyborze pada, bo kontroler, który nie działa jest bezużyteczny. Przed zakupem polecamy się porządnie zastanowić i wybrać pad cieszący się dobrymi opiniami użytkowników i dodatkowymi opcjami.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *